Осінній фестиваль «HOME&GARDEN»

01.10.2016

Наш ОСІННІЙ ФЕСТИВАЛЬ «HOME&GARDEN» - ще більш захоплюючий! Нові учасники, більше розваг, ще більше дивовижних ідей для натхнення і звичайно ж непередавана дружня атмосфера 

У вихідні 1-2 жовтня 2016 року – в красі зеленого простору нашого садового центру відбулося справжнє свято для любителів саду і природи з темою «КОЖЕН ДІМ ЖИВЕ В САДУ!»


  

У ці чудові фестивальні дні відвідувачі мали можливість не просто відпочити та приємно провести час, а й побачити чудові зразки садового мистецтва, створені ландшафтними дизайнерами нашого міста, можливість поспілкуватися з ними та отримати унікальний досвід. 

Справжня скарбниця ідей – виставкові сади, демонструють щось нове: нові матеріали, оригінальні підходи та інноваційні концепції. 

     

Ці вихідні в садовому центрі були сповнені дитячим сміхом та веселощами.

Діти зовсім по-іншому дивляться на навколишній світ. Вони люблять грати, вірять в казки, безстрашно забираються на дерева, споруджують будиночки з того, що знаходять, фантазують! 


  

Розваги та смачна їжа, позитивні емоції та гарний настрій, майстер-класи, школи ландшафтного дизайну, творчі майстерні для діток, консультації спеціалістів.

Web студія "Trek", разработка сайтів і веб-додатків, веб-дизайн, підтримка