Тур до розсадника «Ebben» в Нідерландах

18.07.2016

Літо – чудова пора для відпочинку, але «Сад+Город» прагнув більшого… тож ми вирішили поєднати гарну подорож з навчанням та оримати новий європейський досвід і натхнення. 

18-23 липня 2016 року команда садового центру «Сад+Город» спільно з компанією «Аплант Україна» організували тур до розсадника «Ebben» в Нідерландах!

Розплідник «Ebben» - це сімейний бізнес, який проніс своє чітке бачення використання рослин в ландшафті з першого покоління:
з 1862 року розплідник «Ebben» веде активну діяльність з якості виробника дерев та інших рослин для використання в ландшафтних проектах. 450 га незвичайних дерев і кущів (Природні багатостовбурні дерева, специфічні плодові дерева, тінисті дерева для вулиць і алей, дерева як снаряди для лазіння або будиночки на деревах, акуратні топіарії та живоплоти, величезні, абсолютно особливі дерева-солітери. У розпліднику «Ebben» прагнуть вирощувати дерева та інші рослини з унікальним характером форми, кольору і використання.)

   

Ми навчалися, спілкувалися, черпали натхнення...! 

 

Зібралася чудова команда однодумців: ландшафтні дизайнери з Волині та м.Рівне, представники лісових господарств та вирушили до Нідерландів, щоб відвідати розсадник Ebben Nurseries в Кайке та один з садових центрів Intratuin, які також є частиною компанії «Ebben». Звичайно, ми побачили різні проекти, реалізовані «Ebben».

 

Сад на даху в EbbenInspyrium - це щось неймовірне!
Незвичайні дерева, через свої химерні форми, створюють атмосферу затишку над будівлею EbbenInspyrium.

    

Центр знань EbbenInspyrium - унікальне місце для проведення навчання, зустрів нас неймовірною атмосферою гостинності!
Вражаючою була поїздка до садів Аппельтерн. На обмеженій площі зібрані тисячі реалізованих садових ідей. Різних стилів і напрямів.

     

Ми почали голландський тур з огляду визначних пам'яток у 's Hertogenbosch і закінчили по дорозі додому неймовірним містом Дрезден в Німеччині.

Ми назвичайно вдячні нашим колегам та друзям, які були з нами в цьому турі! Ця подорож стала можливою завдяки Вашому величезному захопленню своєю роботою, професіоналізму та прагненню до нового. Ми горді знайомством з Вами!

Web студія "Trek", разработка сайтів і веб-додатків, веб-дизайн, підтримка