Садовий фестиваль «LightGarden»

21.05.2016

Садовий фестиваль «LightGarden» відкриває таємниці!

Щороку в травні садовий центр «САД+ГОРОД» розквітає безліччю прекрасних квітів і рослин. І ось знову новий садовий ФЕСТИВАЛЬ з новими ідеями!

Ми ставимо собі за мету ділитися з Вами знаннями і розповідати про всі новинки в сфері озеленення.

Наші фестивалі відбуваються з різною тематикою, представляючи гостям щось нове. Ось і цього разу запропонували поринути в таємниці вечірнього саду! Садовий центр «САД+ГОРОД» запросив познайомитися з тенденціями садового освітлення та оцінити непередавану гру світла і тіні! Світлові інсталяції, підсвітки фасадів та обрисів рослин… сподіваємося, надихнуть Вас на створення нової атмосфери в звичному просторі.

Садовий фестиваль «LightGarden» - це захоплююче дух дійство, яке розгортається на тлі чудових рослин, об'єднує найкращих з кращих, а також стає головним майданчиком для спілкування, навчання та відпочинку всіх, хто закоханий в рослини!

Гостей фестивалю чекала насичена освітня програма: лекції, майстер-класи, в ході яких бажаючі отримали нові знання в області садового мистецтва.

В перший день фестивалю 60 ландшафтних дизайнерів отримали відповіді на запитання "Як сфокусувати свій бізнес на впізнаваний успіх" на семінарі від MartSteitner – голландський ландшафтний дизайнер, інвестор, засновник компанії «Аплант Україна». А також слухали лекцію представників компанії «Акварель» про облаштування декоративних водойм.

Гості нашого фестивалю стали учасниками розіграшу, де з поміж інших крутих призів знайшлися власники новенької ГАЗОНОКОСАРКИ!

Як навчити дітей любити природу? Спробуйте разом виростити прості рослини та довірте нескладний догляд за кімнатними рослинами. Давно відомо: спільна діяльність батьків і дитини - запорука не тільки хороших відносин, а й загального розвитку обох. Ще краще, якщо в процесі з'являться спільні інтереси.

На фестивалі для наймолодших відвідувачів діяла еко-майтерня, де дітки вчилися висаджувати рослинки та доглядати за ними. Тож маленькі садівники прекрасно провели час, дізналися багато цікавого про рослинки та догляд за ними, мали змогу розвинути спостережливість, уміння аналізувати і планувати, вчилися бути терплячими та відповідальними.

Всі відвідувачі попередніх фестивалів садового центру дали високу оцінку рівню фестивалю, по достоййності оцінили атмосферу свята. Ми ж намагатимемось підтримати цей імідж і дарувати Вам ще більше позитивних вражень і незабутнього відпочинку для всієї родини!

А коли на садовий центр опустився вечір запалилися мерехтливі вогні садового освітлення, представленого на фестивалі нашими партнерами. Відвідувачі поринули у справжню магію вечірнього саду!

Створити затишну атмосферу в нічному саду просто: достатньо визначитися з ідеєю самого освітлення, потім підібрати кілька правильних світильників і розставити їх (або розвісити) в потрібних місцях. Пам'ятайте, що обладнання для освітлення повинно бути саме вуличним, розрахованим на різну погоду.

Садове освітлення здатне змінити простір, і змусить Вас закохатися у свій дім та сад знову і знову.

Принесіть світло у Ваш сад!

Web студія "Trek", разработка сайтів і веб-додатків, веб-дизайн, підтримка