Власний город біля будинку

Власний город біля будинку - простий спосіб заощадити гроші і отримувати свіжі овочі та зелень протягом сезону.

Зробити невеликі грядки з овочами тепер легше, ніж ви думаєте, причому декоративний город може стати привабливою частиною вашого ландшафту! Погодьтеся, що насолоджуватися смачними, нагрітими сонцем свіжими помідорами та перчиком з власного городу, смак яких точно кращий, ніж магазинних – це надзвичайно приємно. Крім того, вирощування овочів може бути цікавим заняттям. Це відмінний спосіб провести час з дітьми! 

Підняті грядки – хороша ідея, щоб розпочати займатися садівництвом. Такі грядки швидше прогріваються і дають більш ранній урожай. Вони дозволяють економно використовувати вологу для поливу. 
Ідеї для декоративного городу можуть бути різноманітними. Включайте уяву, робіть нариси на папері і втілювати задумане в реальність на своїй садовій ділянці.  Щоб декоративний город був дійсно «без клопоту», був завжди доступний для поливу, прополки, збору врожаю, розміри кожної грядки не повинні бути великими.  Використання готових грунтосумішей, позбавить вас від неприємностей з бур'янами,  дасть захист рослинам від захворювань, грибка, гнилі.

Зовсім необов'язково садити овочі в дальній частині саду. Їх можна посадити разом з квітами, зробивши загальний низький живопліт з самшиту. В результаті вийде чудовий ошатний город, який можна оформити в різних стилях.

Розташовуйте свої декоративні грядки поруч з будинком, та збирайте свіжі продукти поки ви готуєте. Також зручно і цікаво висадити деякі улюблені овочі, свіжий салат чи духмяні трави в горщиках поруч з грилем. 

Можна спробувати вирощувати свіжу зелень, або пряні трави в контейнерах, для цього підійде навіть балкон в квартирі. 

Ваш сад з декоративними грядками може виглядати красиво, зручно і щедро віддячити вам урожаєм. 

А все необхідне для садівництва, а також вичерпні консультації по догляду за рослинами ви отримаєте в мережі садових центрів «Сад+Город»!

                

Web студія "Trek", разработка сайтів і веб-додатків, веб-дизайн, підтримка