ОБИРАЄМО САДОВИЙ ІНВЕНТАР ПРАВИЛЬНО

Наступає весняна пора, а разом з цим час весняних робіт в саду. Щоб сад виглядав привабливо, 
він потребує постійного догляду, регулярної обрізки гілок і формування крони. Для цього потрібно 
підібрати правильний і якісний садовий інвентар.
Тож давайте розглянемо основні види, а також технічні характеристики, які впливають на вибір 
інструменту для цієї процедури. Давайте разом розглянемо, що ми маємо в наявності, та чим варто поповнити свій арсенал.

 

CІКАТОР – найбільш популярний інструмент для обрізки дерев і чагарників.  Конструкція секатора така, що верхнє лезо активне, а нижня - опорна.  Коли із зусиллям натискаємо на ручку, верхнє лезо опускається до  нижнього і відрізає гілку. Рукоятки інструменту мають ергономічну форму,  він зручно лягає в руку. Це відмінне рішення для роботи з виноградною лозою.  За допомогою сікатора зручно зрізати гілки невеликої товщини  з діаметром до 2,5см.


ГІЛКОРІЗ - за принципом дії схожий на секатор або ножиці. Основною перевагою інструменту є наявність регульованих ручок,  які дають можливість обрізати гілки на великій висоті,  а також у важкодоступних місцях. В порівнянні з сікатором має більший діаметр зрізу:  до 4см., а більш професійні до 7см.

 

 

НОЖИЦІ ДЛЯ КУЩІВ.
Вибираючи садовий інструмент, потрібно орієнтуватися на обсяг регулярно  виконуваних робіт. Для стрижки кущів, до прикладу «живої огорожі»,  користуються дворучними ножицями, леза яких мають велику довжину 
і загострені кінці. Хоча кущі можна підрізати сікатором, проте це займе набагато  більше часу і не надасть гарної рівної поверхні, тому краще використовувати  ножиці для кущів. Завдяки довгим ріжучим основам ножиці захвачують набагато  більшу площу і надають більш правильної симетричної форми, проте вони не розраховані на товсті гілки: більше 1см.
САДОВА ПИЛА.Застосувавши садову пилку, Ви легко впораєтеся з сезонними роботами в саду, так як з її допомогою можна спокійно обрізати  гілки, діаметр яких перевищує 3см.


ВИСОТОРІЗИ – це садовий інструмент який об’єднав в собі  якості гілкоріза і садової пили. Його можна використовувати на  звичайному держаку чи на телескопічній ручці, що дає змогу  дістати потрібні гілки для обрізки (з землі)  не використовую драбини.

 

 

 

 

 

Web студія "Trek", разработка сайтів і веб-додатків, веб-дизайн, підтримка